Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

TAMAN AMANSIARA, Selayang, Selangor, Malaysia

488,000 MYR
268 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,822
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE: TAMAN AMANSIARA, SELAYANG (CORNER)
ASKING PRICE: 488K
================================
TAMAN AMANSIARA, SELAYANG
# 1179SF
# Ground Unit Corner with land
# Side land
# Phase 2
# 3 ROOMS
# 2 BATHROOMS
# Well Keep
# ASKING PRICE 488K

TAMAN AMANSIARA, SELAYANG
inquiry and viewing arrangement can call
Loki Loh
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,822 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Jul 13, 2025 12:09 AM
Eye icon Paparan
9200

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
643 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
778 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
2,415 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
2,818 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

390,000 MYR 309 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,261 Sq. Ft.
JASON WONG
4 hari yang lepas 295
368,000 MYR 335 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Tris Jong
6 hari yang lepas 664
299,999 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Loki Loh
1 bulan yang lepas 3936
238,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Eric Per
1 bulan yang lepas 4050
350,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
May Yak
1 bulan yang lepas 4044
270,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Elvis Kok
1 bulan yang lepas 4033

Lihat juga

Loki Loh
Senarai Hartanah 50