Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Mulia, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

833,000 MYR
521 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,600
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

2 Storey Terraced House -Taman Mulia
-Bandar Tun Razak

-20x80sft
-FREEHOLD
-4Rooms 3Baths
-Fully furnished
-Fully Extended

-Selling price Rm833k (negotiable)

Contact Mk Papar / Papar for arrange viewing, thank you.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Jul 12, 2025 12:19 AM
Eye icon Paparan
12226

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Seri Kota Parking
899 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
968 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman permainan
994 ft
Rekreasi Taman permainan
PPR Taman Mulia Tempat Letak Kereta
1,007 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
1,099 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
1,106 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Star Grocer
Jalan Budiman 25
1,280 ft
Membeli-belah Pasar raya
Klinik Promedik
Jalan 26/117A
1,421 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
1,453 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Menengah Kebangsaan Seri Mulia
1,516 ft
Pendidikan Sekolah
pak aji market
1,795 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman
2,051 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

750,000 MYR 487 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Vic Tan
1 bulan yang lepas 664
890,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,163 Sq. Ft.
Azliza
1 bulan yang lepas 846
890,000 MYR 411 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,163 Sq. Ft.
Aizat Saiful
1 bulan yang lepas 1150
638,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,100 Sq. Ft.
Shukor Dong
2 bulan yang lepas 1407
595,000 MYR 476 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,250 Sq. Ft.
Azli 0123800960
2 bulan yang lepas 1729
650,000 MYR 406 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
WAZIF
3 bulan yang lepas 3856