Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Taman Puchong Perdana, Puchong, Selangor, Malaysia

88,000 MYR
157 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
560
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

-----------------
FOR Sales :
Flat Taman Puchong Perdana @ Puchong, Selangor.

Contact Person --- Andy Lau Papar
- Leasehold and Non Bumi Lot
- Build Up : 560 sqft
- Basic Unit
- Good Condition
- For Investor and Own Stay
- 3 room & 1 bathroom

Selling Price - RM 88,000

Lokasi dan sekeliling
---------------------
> Sekolah Kebangsaan Puchong Perdana
> Sekolah Menengah Kebangsaan Puchong Perdana

> MEX Highway

Sales RM 88,000
Contact Andy Papar
Contact Andy Papar
Contact Andy Papar

*PROPERTY WANTED*
Dear Owner, if you have any property want to RENT/SELL:
you can contact me Andy Papar for free consultation, Thank you.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
560 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Jul 12, 2025 12:08 AM
Eye icon Paparan
5457

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SMK Putra Perdana
138 ft
Pendidikan Sekolah
Tadika
522 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
604 ft
Rekreasi Taman permainan
Tadika
663 ft
Pendidikan Tadika
99 Speedmart
712 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman permainan
1,155 ft
Rekreasi Taman permainan
Pasar Mini Yakin Sabee
1,306 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KK Super Mart
Jalan Putra Perdana 2/3
1,335 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
SK Taman Putra Perdana
1,339 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Al-Jameerah Nasi Kandar
1,450 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Pergigian Ophelia
1,545 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
99 Speedmart
Jalan Putra Perdana 2/3
1,588 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

230,000 MYR 305 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
753 Sq. Ft.
Musa othman
1 bulan yang lepas 2677
188,000 MYR 289 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Khairul Yusoff
2 bulan yang lepas 2145
110,000 MYR 164 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
670 Sq. Ft.
Chang Eu Gin
3 bulan yang lepas 7530
180,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
533 Sq. Ft.
Law Chien Yap
3 bulan yang lepas 8486
170,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
560 Sq. Ft.
shukur.hartanah
3 bulan yang lepas 8216
145,000 MYR 270 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
538 Sq. Ft.
Jamiatun Adawiyah
3 bulan yang lepas 7619

Lihat juga

Andy Lau
Senarai Hartanah 10