Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Idaman Utama, Larkin, Johor Bahru, Johor, Malaysia

368,000 MYR
402 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
916
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

For Sale

Larkin Heights Apartment For Sale

(Jalan Idaman Utama, Larkin, Johor Bahru )

3 rooms 2 baths
Intermediate lot
Non bumi lot
Built-up: 916 sqft
Leasehold
Partial furnished
Maintenance fee: RM200++
House age: 9 years+

Selling price: RM368k
Bank value: Rm450k

Please contact Jayden  at Papar for viewing arrangement
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
916 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Jul 12, 2025 12:05 AM
Eye icon Paparan
7189

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

idaman maju
404 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
osman
568 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
591 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
siraji mini mart
1,115 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
1,296 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Jenis Kebangsaan (C) Foon Yew 3
Jalan Dato Jaafar
1,877 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Agama Kebun Teh
Jalan Terap
2,054 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Sri Utama
Jalan Beringin
2,090 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
2,159 ft
Rekreasi Taman
Parkson
2,428 ft
Membeli-belah Gedung serbaneka
bulat bulat corner - food court
2,457 ft
Makanan & Minuman Restoran
Popisil ( Misi )
Jalan Beringin
2,503 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

358,000 MYR 395 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Rayy Lim
1 minggu yang lepas 1374
350,000 MYR 340 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,028 Sq. Ft.
Rumah Promosi
1 minggu yang lepas 1242
385,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
916 Sq. Ft.
HEW WAI TENG AMBER
2 minggu yang lepas 1959