Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Ipoh Garden, Ipoh, Perak, Malaysia

442,000 MYR
295 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,500
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

For Sale

Ipoh Garden
Double Storey Terrace House

- Leasehold
- 20 x 75
- Renovated
- Good Condition House
- Kitchen Extended
- Peaceful Environment
- 4 bedroom & 3 bathroom
- Prime location
- alarm system
- nearby field & playground

Partial Furnished: Kitchen cabinet, water heater, dining table, wardrobe, aircond

Nearby
- Tambun Lost World, Tf ,Ipoh Garden East , Food Streets , Shoplot , 八分半dimsum
- Easy access highway

Selling Price: RM 442K Only

Lucas Yau
Papar
E Trend Realty Sdn Bhd

#Pengkalan #St18 #Station18 #St18Aeon #fyp #Toyota #Ipoh怡保 #ipohgardensouth #honda #proton #Mazda #TigerLane #AEON #perodua #ipohperak #tambunipoh #tambunsunwayipoh #tambun #singlestorey #1sthomebuyer #masjid #AeonMall #Econsave #lotussmalaysia #Bercham #tamangunungrapat #botaniipoh #tamanbotaniipoh #tamanbotani #tamanmargosa #IpohGarden #Renovated #Furnished #Field
#ipohgarden #ipohperak #ipohfoodie #canninggardenipoh #concubinelaneipoh #LotussMalaysia #Ipoh怡保 #econsave

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,500 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jul 11, 2025 12:14 AM
Eye icon Paparan
12778

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
213 ft
Rekreasi Taman
Taman
541 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
712 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
748 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
Jalan Dato Lau Pak Khuan
755 ft
Membeli-belah Pasar raya
Secret Recipe
817 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Hospital Fatimah
830 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
Tempat letak kereta
1,037 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Dim Sum Yuen
1,066 ft
Makanan & Minuman Kafe
Dim Sum Paradise
1,066 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
1,138 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,234 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Vincent Thoo
1 bulan yang lepas 3108
688,000 MYR 109 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,308 Sq. Ft.
pei shan
1 bulan yang lepas 3484
298,000 MYR 277 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,076 Sq. Ft.
pei shan
1 bulan yang lepas 4278
363,000 MYR 101 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,595 Sq. Ft.
Kingss
1 bulan yang lepas 4513
380,000 MYR 279 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,364 Sq. Ft.
Norafirah Mohd Awal
2 bulan yang lepas 4265
330,000 MYR 413 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
800 Sq. Ft.
ROSSUZAITY BINTI HASNAN
3 bulan yang lepas 8950

Lihat juga

Lucas Yau
Senarai Hartanah 35