Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Kelisa Ria, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

300,000 MYR
133 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,260
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Corner Lot
Teres Setingkat
Taman Kelisa Ria
08000 Sungai Petani, Kedah

Details
- Single storey low cost (Corner Lot)
- Land area 2260 sqft
- Build up sqft
- 3 bilik tidur 1 bilik air 1 tandas

Nearby
- Masjid Kelisa Ria - 1 min
- Pasar malam Kelisa Ria - 3 min
- Mydin Taman Batik - 9 min
- Tol SP Selatan/Utara - 20 min
- Sekolah rendah dan menengah

Asking price : RM300,000 nego
(MV 300k-330k)

IHSAN ZAINUDDIN
CCI REALTY
Papar
REN44862
*asniza*
9/2/25

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
2,260 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 10, 2025 12:18 AM
Eye icon Paparan
2604

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman permainan
997 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
1,175 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
1,257 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,208 ft
Rekreasi Taman permainan
Restaurant l and n
2,339 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Taman
3,071 ft
Rekreasi Taman
Taman
3,084 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
3,169 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
3,202 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

175,000 MYR 146 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,195 Sq. Ft.
Muhammad Ihsan Zainuddin
2 minggu yang lepas 1190
210,000 MYR 175 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Muhammad Ihsan Zainuddin
2 minggu yang lepas 1148
270,000 MYR 180 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
RAJMIN RAHMAN
2 minggu yang lepas 1327
499,000 MYR 204 MYR / Sq. Ft.