Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Taman putra permai seri kembangan, Seri Kembangan, Selangor, Malaysia

238,000 MYR
303 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
785
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Taman putra permai seri kembangan

- 785sqft
- 3bedroom 2bathroom
- 1carpark
- leasehold strata title
- new refurbished unit
- Walk Up Flat low floor

For enquiry Jason siew Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
785 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 10, 2025 12:09 AM
Eye icon Paparan
13277

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Restoran Fun OK
Jalan Equine 9a
509 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
627 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Restoran Tar Chong 大众美食中心
Jalan Equine 9a
725 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Tar Chong 大众美食中心
Jalan Equine 9a
814 ft
Makanan & Minuman Restoran
Hung Kee Beef Noodle 洪记牛腩粉面
Jalan Equine 9B
846 ft
Makanan & Minuman Restoran
威2饮食馆
Jalan Equine 9a
938 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
974 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pizza Hut
Jalan Equine
988 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Soon Hing BBQ Wantan Mee
Jalan Equine 1B
1,004 ft
Makanan & Minuman Restoran
威2饮食馆
Jalan Equine 9a
1,014 ft
Makanan & Minuman Restoran
KFC
Jalan Equine
1,047 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,050 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

170,000 MYR 262 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
FITRI ISHAK - 0189534295
1 bulan yang lepas 2869
125,000 MYR 183 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
683 Sq. Ft.
even chong
2 bulan yang lepas 2662
150,000 MYR 246 MYR / Sq. Ft.