Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Komuter Raya Seksyen 19, Shah Alam, Selangor, Malaysia

275,000 MYR
324 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Apartment Komuter Raya Seksyen 19, Shah Alam.

DETAILS :
========
- Leasehold (Bumi Lot)
- Build up : 850 sqft
- Level 7, Block A
- 3 Bedrooms, 2 bathrooms
- 1 Carpark
- Strata Title Ready
- Monthly maintenance RM120
- Gated & Guarded Community
- Corner Unit With Balkoni
- Kitchen Cabinet

Facilities :
- 24 Hours Security
- Surau
- Playground
- Multipurpose Hall

===========================
Asking Price : RM275K
============================

please contact:
Papar
Dhiyaul afiq
Chester properties

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 10, 2025 12:05 AM
Eye icon Paparan
5050

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Café Putéh
Jalan Gembala 19/9
82 ft
Makanan & Minuman Kafe
Platform 19
187 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
259 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Makanan segera
348 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Centre for Instructor and Advanced Skill Training (CIAST)
709 ft
Pendidikan Kolej
Taman
781 ft
Rekreasi Taman
Integrated Islamic School Shah Alam
935 ft
Pendidikan Sekolah
Kantin
1,102 ft
Makanan & Minuman Kafe
SK Seksyen 19
Jalan Petani 19/1
1,188 ft
Pendidikan Sekolah
Taska Nur Suci
Jalan Kepuk Empat 19/2D
1,535 ft
Pendidikan Tadika
Taman
1,880 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,942 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ms.Yeo
1 bulan yang lepas 4236
290,000 MYR 322 MYR / Sq. Ft.