Simpan Kongsi

Kondominium untuk Dijual

Sudah usang

Block B1, Kepong, Kuala Lumpur, Malaysia

248,000 MYR
307 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
808
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

➽ Block B1
➽ Mid Floor
➽ Fully Furnished
➽ 808 sqft
➽ 3rooms+2 Bathroom+1 Car Park
➽ Lock Stock & Barrel

➽ Good For Investment

➽ Monthly rental minimum RM 1,600
➽ Minimum ROI 7.7%

☎ Contact Ben Papar
【REN 01584】

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
808 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jul 10, 2025 12:00 AM
Eye icon Paparan
8647

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

SJK (C) Kepong 1
249 ft
Pendidikan Sekolah
Domino's
302 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
SJK (C) Kepong 2
715 ft
Pendidikan Sekolah
McDonald's
774 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
RESTORAN MUHAMMAD ABDUL MAJU
Jalan Besar Kepong
784 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
814 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
843 ft
Membeli-belah Pasar raya
YYY Drink And Food Station
1,004 ft
Makanan & Minuman Restoran
Camp Forest
Jalan 53
1,099 ft
Makanan & Minuman Restoran
KFC
1,115 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Taman
1,155 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,171 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

238,000 MYR 255 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
932 Sq. Ft.
Ryan Ngiuo
1 bulan yang lepas 673
499,000 MYR 520 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
960 Sq. Ft.
Jan Tham
1 bulan yang lepas 568
270,000 MYR 281 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
962 Sq. Ft.
ABDUL GHAFAR BIN PAIMIN ABDUL HALIM
1 bulan yang lepas 634
550,000 MYR 500 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air