Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Desa Melor, Senawang, Negeri Sembilan, Malaysia

265,000 MYR
204 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,300
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Double Storey Taman Desa Melor, SENAWANG [Below MV]

==================
Asking Price: RM265,000 | NETT
Contact: HALISA | Papar
==================

DETAILS:
=======
✅ Type: 2 Storey Terrace | Intermidiate
✅ Leasehold till 2092
✅ Bumi Lot
✅ Land Area : 18’ x 60’ sqft
✅ Build Up: 1300’ sqft
✅ 3 bedrooms
✅ 3 bathrooms

Deposit:
3.24% Earnest Deposit
6.76% Singing SNP

==================
Asking Price: RM265,000 | NETT
==================

Please call or WhatsApp me for further info / references:

Papar
Halisa Bashri
Arzone Properties Realty
REN26633

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,300 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 9, 2025 12:17 AM
Eye icon Paparan
7759

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman Desa Melor Playground
62 ft
Rekreasi Taman
Taipan Senawang Park
1,093 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,158 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Uptown Dataran Senawang
1,220 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
KK Super Mart
1,224 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KFC
1,234 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
99 Speedmart
1,257 ft
Membeli-belah Pasar raya
McDonald's
1,339 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,339 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
1,358 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Giant Hypermarket
1,358 ft
Membeli-belah Pasar raya
Guardian
1,365 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

350,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Mohd Fauran
1 bulan yang lepas 1750
350,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Nazrul
1 bulan yang lepas 1732
230,000 MYR 209 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
Aklil Hakim
1 bulan yang lepas 2491
295,000 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Aklil Hakim
1 bulan yang lepas 2413
310,000 MYR 221 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Shahrill Azuan
3 bulan yang lepas 6984
260,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,250 Sq. Ft.
Reduan Bin Amir
3 bulan yang lepas 7583

Lihat juga

HALISA BASHRI