Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Taman Seri Juru, Juru, Pulau Pinang, Malaysia

900,000 MYR
263 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,420
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

Artificial grass landscaping | Double Storey Bungalow | Taman Seri Juru | Juru | Penang

Freehold
Non Bumi Lot
Land area: 3420 sf
Build up area: 2000sf

4 Bedroom
1 Maid Room
1 Storeroom
4 Bathroom

Artificial grass landscaping
Long Bath
Big back yard

--------------------------------
Selling Price: RM900k
-------------------------------

โŒ No Co-Broke โŒ

For enquiry and viewing, please contact:
๐Ÿ‘‰๐‹๐ฎ๐œ๐ฒ ๐๐ 
โœ…๐—ฅ๐—˜๐—ก ๐Ÿณ๐Ÿฒ๐Ÿญ๐Ÿต๐Ÿต
โ˜Ž๏ธ๐ŸŽ๐Ÿ๐Ÿ•-๐Ÿ•๐Ÿ“๐Ÿ” ๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ๐Ÿ–

๐Ÿ“ฃ If you would like to Sell/Rent your property ๏ผˆHouse, Shoplot, Factory/Warehouse, Land). Kindly WhatsApp๐Ÿ“ฒ Papar for assistance.

๐Ÿ“ฃ ๆฌข่ฟŽๆŠŠๆ‚จ็š„ๆˆฟๅœฐไบงๅง”ๆ‰˜ไบŽๆˆ‘ไปฌๅ…ฌๅธๅธฎๆ‚จๅ‡บๅ”ฎ/็งŸ ๏ผˆไฝๅฎ…๏ผŒๅ•†ไธš ๏ผŒๅทฅไธš๏ผŒๅœŸๅœฐๆˆ–ๅ…ถไป–ๅปบ็ญ‘็‰ฉ๏ผ‰ใ€‚่ฏทๆ‹จๆ‰“๐Ÿ“ž Paparใ€‚

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Maximize icon Saiz harta
3,420 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 9, 2025 12:11 AM
Eye icon Paparan
6584

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kolej
1,040 ft
Pendidikan Kolej
Taman permainan
1,640 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
2,031 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Mixue
2,260 ft
Makanan & Minuman Kafe
99 Speedmart
2,267 ft
Membeli-belah Pasar raya
Dapur Pak Din
2,356 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

880,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
3,420 Sq. Ft.
Lucy Ng
3 bulan yang lepas 3530
1,330,000 MYR 216 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,156 Sq. Ft.
Michael Khng
3 bulan yang lepas 2795
900,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.