Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

JB Town, Johor Bahru, Johor, Malaysia

360,000 MYR
400 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
900
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

JB Town/LPPSA/FULL LOAN/FREE LEGAL FEE & MOT/3room/Freehold/

Area Condo Fuseh!!!
Condo nilai ⭐⭐⭐⭐⭐

𝐓𝐨𝐩 𝟏 𝐝𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫 𝐍𝐞𝐰 𝐂𝐨𝐧𝐝𝐨 🤩🤩😍😍

3 bedroom + 2 bathroom ✨

✨ 𝔽𝕣𝕖𝕖𝕙𝕠𝕝𝕕
✨ 𝔽𝕣𝕖𝕖 𝔸𝕃𝕃 𝕝𝕖𝕘𝕒𝕝 𝕗𝕖𝕖𝕤
✨ 𝔽𝕣𝕖𝕖 𝕄𝕆𝕋
✨ 𝔽𝕣𝕖𝕖 𝕔𝕒𝕣𝕡𝕒𝕣𝕜
✨ 𝔽𝕣𝕖𝕖 𝕗𝕦𝕣𝕟𝕚𝕥𝕦𝕣𝕖

💯 𝗙𝗿𝗲𝗲 𝗮𝗶𝗿𝗰𝗼𝗻𝘀 𝘅𝟮

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
900 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Jul 8, 2025 12:06 AM
Eye icon Paparan
7344

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Uncle Lim Delivery JB TOWN
Jalan Sulam
0 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pharmex Pharma Sdn Bhd
292 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
The Store
325 ft
Membeli-belah Pasar raya
Soon Huat Bak Kut Teh
476 ft
Makanan & Minuman Restoran
ah Yit imperial restaurant
Jalan Sutera 4
531 ft
Makanan & Minuman Restoran
Teck Sing
577 ft
Makanan & Minuman Restoran
Plaza Sentosa
Jalan Sutera
594 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Nimmies Pastry Cafe
646 ft
Makanan & Minuman Kafe
LC Catering
Jalan Balau 1
646 ft
Makanan & Minuman Restoran
K K
679 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Bak Kut Teh Less Herb
696 ft
Makanan & Minuman Restoran
Ut Cung Vietnamese Cuisine
Jalan Sutera 3
696 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

385,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
916 Sq. Ft.
HEW WAI TENG AMBER
2 minggu yang lepas 1950
348,000 MYR 348 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
Lala Wong
2 minggu yang lepas 1941
450,000 MYR 468 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
961 Sq. Ft.
Sheng Long
1 bulan yang lepas 5005
390,000 MYR 430 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.
Daniel Tan
1 bulan yang lepas 5119
438,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,206 Sq. Ft.
Jayden Ng
1 bulan yang lepas 4898
368,000 MYR 406 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
906 Sq. Ft.