Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Riverdale Bukit Antarabangsa, Ampang, Selangor, Malaysia

240,000 MYR
236 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,016
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WTS

NICE UNIT, Riverdale Bukit Antarabangsa

===========
Price: RM240K
===========

DETAILS
- Apartment
- 3 room 2 bathroom
- Size: 1016 Sq.ft approx.
- Fully tiled
- Nice kitchen cabinet
- Island table (RM10K Cost)
- Floor: 1 (Walk up)
- Parking reserve 1 + open parking
- Nature environment
- Master title
- Loan under public bank

======================================
Dear property owner, if you have any property for sell or rent, feel free to contact me.

Please feel free to contact: Call/Whatsapp
Call / Whatsapp for viewing : Papar
Call / Whatsapp for viewing : Papar
Call / Whatsapp for viewing : Papar

Haziq REN 27178
Contact: Papar
Papar
Skyprop Real Estate (E(1)2130)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,016 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Jul 8, 2025 12:04 AM
Eye icon Paparan
5565

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Bukit Antarabangsa Recreational Square
1,499 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,598 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Stelvio Bukit Antarabangsa
2,287 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

130,000 MYR 228 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
570 Sq. Ft.
wansaifullah
2 minggu yang lepas 1345
240,000 MYR 236 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,016 Sq. Ft.
Muhammad Ezra
2 minggu yang lepas 1342
280,000 MYR 416 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
673 Sq. Ft.
EffendyShohaili
1 bulan yang lepas 2634
260,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
JAYDEN CHU
1 bulan yang lepas 2833
229,000 MYR 218 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,050 Sq. Ft.
Matthew Leow
1 bulan yang lepas 2981
268,000 MYR 333 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
805 Sq. Ft.
Azli 0123800960
1 bulan yang lepas 3011

Lihat juga

Haziq-0192721988
Senarai Hartanah 5