Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Seri Baiduri, Setia Alam, Selangor, Malaysia

310,000 MYR
337 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
920
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🔥Low Density Condominium di Kajang Sentral| Near UNIKL and School

Seri Baiduri For Sale @Setia Alam, Shah Alam
✨Tingkat 2 Super Convenient
✨Below Market Price
✨FREEHOLD

==================================
Asking Price RM310K Nego❗❗❗
==================================

✅ YES - 100% Full Loan
✅ YES - No Need 10% Down-Payment
✅ YES - Booking RM1000 Full Process
✅ YES - Service & assists until get KEY
✅ YES - Cash Back up to RM10K - 50K

==================================
🤞No Hidden Cost 【0% Down-payment 🔥 】
==================================

🏡Take Action now &own your dream home

【Rain Lee (REN 78511) Rain|CariRumah】
☎️ Papar
☎️ Papar
📧 Papar
📸 Papar

【ᦠThe Infinite Estateᦠ】
📍 D12 (Level 2) Cheras Centrepoint
Medan Connaught, 56000 Kuala Lumpur.

【DISCLAIMER】
🔥 Photo for display only. Actual unit may differ to protect privacy.
🔥 Owner have unit can contact me as well.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
920 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Jul 8, 2025 12:04 AM
Eye icon Paparan
5509

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
958 ft
Membeli-belah Pasar raya
KK Super Mart
965 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
7-Eleven
978 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
KFC
1,047 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
MK Fatimah Restaurant
1,086 ft
Makanan & Minuman Restoran
Syed Al Habibi
1,506 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
1,631 ft
Rekreasi Taman
Tealive
1,657 ft
Makanan & Minuman Kafe
Tempat letak kereta
1,713 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
McDonald's
2,254 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
New Gen Mum Kitchen
2,398 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
2,477 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

260,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
818 Sq. Ft.
Rex Ang
1 bulan yang lepas 4036
220,000 MYR 293 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Kiki Lee
1 bulan yang lepas 4037
225,000 MYR 300 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Rain Lee
1 bulan yang lepas 4117
275,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Rain Lee
1 bulan yang lepas 4115
295,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
830 Sq. Ft.
Azam Shah
1 bulan yang lepas 3823
290,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
818 Sq. Ft.
Mohd Shafik
1 bulan yang lepas 3804

Lihat juga

Rain Lee
Senarai Hartanah 94