Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

BANDAR LAGUNA MERBOK, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

380,000 MYR
271 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

RUMAH TERES 2 TINGKAT FULLY RENO,
BELOW MV, LOKASI STRATEGIK, GATED GUARDED
UNTUK DIJUAL
==============================
BANDAR LAGUNA MERBOK, SUNGAI PETANI
HARGA JUALAN : RM380,000
==============================

Spesifikasi
- Teres 2 tingkat lot tengah
- Freehold, bumi lot
- 4 bilik, 3 bilik air
- 1400sqft land area
- 1539 sqft built up

Kemudahan Berdekatan
- 0.7km ke Hospital Pantai
- 5.5km ke Amanjaya Mall
- 6.1km ke Village Mall, Lotus
- 3.8km ke Plaza Tol SP Utara
- 14km ke Plaza tol SP Selatan
===========================
HARGA JUALAN : RM380,000
===========================
- Percuma semakan kelayakan loan
- Deposit 10% (3.18% booking dan 6.82% semasa sign SnP)
- Urusan pinjaman dan guaman akan diuruskan

Maklumat lanjut sila hubungi:
Ihsan Zainuddin
Papar
REN44862
CCI Realty
wa.me/ Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,400 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Jul 7, 2025 12:13 AM
Eye icon Paparan
2418

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah
20 ft
Pendidikan Sekolah
Taman
774 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,063 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,211 ft
Rekreasi Taman
Pantai Hospital Laguna Merbok
Lorong BLM 1/10
1,394 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
BLM 3B Park
1,532 ft
Rekreasi Taman
Persiaran BLM 4a's Park
1,558 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,844 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,942 ft
Rekreasi Taman
Tanglish Cafe
5, Lorong BLM 1/4, Bandar Laguna Merbok
2,008 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
2,119 ft
Rekreasi Taman
Persiaran BLM 5a's Park
2,136 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

338,000 MYR 85 MYR / Sq. Ft.