Simpan
Kongsi
Rumah untuk Dijual
Sudah usangTaman Rasah Jaya, Rasah, Negeri Sembilan, Malaysia
1,400
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
Penerangan
FOR SALE -
Single Storey Terrace Taman Rasah Jaya, Seremban
- REFURBISHED! π₯
- EXTENDED KITCHEN! π₯
- FLEXIBLE DEPOSIT! π₯
DETAILS:
- Freehold | Non-Bumi Lot
- Built-Up: 1,100 sqft approx.
- Land Area : 1,400 sqft (20βx70β)
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Extended Kitchen
- Facing East
- Refurbished Unit
AMENITIES:
- UiTM Seremban
- Hospital Tuanku Jaafar
- Seremban Komuter Station
- AEON Seremban 2
ACCESSIBILITIES:
- PLUS Highway
- Seremban - Port Dickson Highway
ASKING PRICE: RM 285,000 NETT!
If interested, kindly contact for further information and viewing arrangement.
Khuzaifah B Abd Rahman
Papar(Call/Sms/WhatsApp)
Psst :Nak jual rumah cepat sila tekan link di bawah
Papar
Idizzatzamros
Single Storey Terrace Taman Rasah Jaya, Seremban
- REFURBISHED! π₯
- EXTENDED KITCHEN! π₯
- FLEXIBLE DEPOSIT! π₯
DETAILS:
- Freehold | Non-Bumi Lot
- Built-Up: 1,100 sqft approx.
- Land Area : 1,400 sqft (20βx70β)
- 3 Bedrooms | 2 Bathrooms
- Extended Kitchen
- Facing East
- Refurbished Unit
AMENITIES:
- UiTM Seremban
- Hospital Tuanku Jaafar
- Seremban Komuter Station
- AEON Seremban 2
ACCESSIBILITIES:
- PLUS Highway
- Seremban - Port Dickson Highway
ASKING PRICE: RM 285,000 NETT!
Khuzaifah B Abd Rahman
Papar(Call/Sms/WhatsApp)
Psst :Nak jual rumah cepat sila tekan link di bawah
Papar
Idizzatzamros
Butiran
3
2
1,400 Sq. Ft.
Milik Bebas
Sat, Jul 5, 2025 12:14 AM
8057
Lokasi harta
Kemudahan berhampiran
SK Taman Rasah Jaya
200
ft
Pendidikan
Sekolah
7-Eleven
1,014
ft
Membeli-belah
Kedai serbaneka
99 Speedmart
1,115
ft
Membeli-belah
Pasar raya
FamilyStore
1,188
ft
Membeli-belah
Pasar raya
SMK Seremban 3
1,227
ft
Pendidikan
Sekolah
Tempat letak kereta
1,578
ft
Pengangkutan
Tempat letak kereta
Taman permainan
1,926
ft
Rekreasi
Taman permainan
UiTM Kampus Seremban
4,091
ft
Pendidikan
Universiti
Kalkulator gadai janji
Harta yang serupa
220,000
MYR
262 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
840
Sq. Ft.
ZAHARAH BT HASNAS
4 bulan yang lepas
4431
350,000
MYR
84 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
4,152
Sq. Ft.
Ridhwan
4 bulan yang lepas
3135
360,000
MYR
129 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
2,800
Sq. Ft.
Ryan Kok
4 bulan yang lepas
2921
285,000
MYR
204 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,400
Sq. Ft.
IBRAHIM HALIM
5 bulan yang lepas
3610
285,000
MYR
204 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
1,400
Sq. Ft.
Aklil Hakim
5 bulan yang lepas
2975
260,000
MYR
310 MYR / Sq. Ft.
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air
840
Sq. Ft.
KD Suhaimi
8 bulan yang lepas
7103
Petua keselamatan
Ingat, keselamatan anda adalah keutamaan utama. Ambil langkah-langkah pencegahan yang diperlukan dan lakukan penyelidikan sebelum membuat sebarang komitmen. Ketahui lebih lanjut.Lihat juga
Khuzaifah Abd Rahman
Senarai Hartanah
79