Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Taman Indah Perdana, Kepong, Kuala Lumpur, Malaysia

233,333 MYR
275 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Kuala Lumpur Kepong Taman Indah Perdana 5-sty Walk-up Apartment For Sale, it's a ground floor unit, built-up area 850 square feet, 3 rooms 2 baths, leasehold title, partially renovated, interested please call Mr Lee at h/p: Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Jul 5, 2025 12:04 AM
Eye icon Paparan
4077

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KK Super Mart
656 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
99 Speedmart
659 ft
Membeli-belah Pasar raya
Restoran Ta Hong Kong
719 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
823 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
869 ft
Rekreasi Taman
Klinik & Surgeri Guna
935 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Kuala Lumpur International Radio Control Circuit
1,043 ft
Rekreasi Pusat sukan
Tempat letak kereta
1,145 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,198 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
1,286 ft
Rekreasi Taman
United Health Clinic
1,325 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tealive
1,362 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

170,000 MYR 174 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
975 Sq. Ft.
Jenny Lee
1 bulan yang lepas 980
223,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
720 Sq. Ft.
ADILA
2 bulan yang lepas 1421
230,000 MYR 251 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
915 Sq. Ft.
Danny Wong
3 bulan yang lepas 6688
169,000 MYR 235 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
720 Sq. Ft.
John Leong
3 bulan yang lepas 6217
255,000 MYR 392 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.