Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan seri impian, Bandar Seri Impian, Kluang, Johor, Malaysia

349,000 MYR
212 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,646
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Detail Property
===========
- Jalan seri impian, Bandar Seri Impian
- Double Storey Terrace House
- ⁠Bumilot/Freehold
- ⁠1646sqft
- 4 Bedroom 3 Bathroom

Amenities and Nearby
==================
- 7min to Hospital Kluang
- 7min MARDI Kluang office
- 7min to Sek Men Keb Jalan Kota Tinggi
- 10min to Sek Keb Bandar T6
- 15min to Bandar Kluang
- 15min to Kluang Mall
- 20min to Econsave and AEON Big Kluang- 2 min to Surau Nur Iman, Taman Mega Ria

===================
Asking Price RM349,000 (Nego)
==================

Interested please contact:
Call or Whatsapp
IZZUL
REN29079
Papar
Papar
REAL ESTATE NEGOTIATOR /
PERUNDING HARTANAH BERDAFTAR
ESP PROPERTIES / ELITE GROUP / TEAM LEADER

Kami Juga Menyediakan Perkhidmatan Permohonan Pinjaman Bank dan Perkhidmatan Guaman
*Jika Anda Mempunyai Rumah, Kedai & Tanah Yang Hendak Di Jual Atau Di Sewakan, Kami Mempunyai Pembeli & Penyewa Yang Sedia Ada.
Sila Hubungi Kami Untuk Perundingan Percuma. Terima Kasih.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
1,646 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jul 2, 2025 12:18 AM
Eye icon Paparan
5816

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KFC
981 ft
Makanan & Minuman Makanan segera

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

385,000 MYR 219 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,760 Sq. Ft.
Muhammad Fikri
1 bulan yang lepas 1892
348,000 MYR 226 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Chris Ng
2 bulan yang lepas 1681
368,000 MYR 239 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
May Tan
3 bulan yang lepas 8227
610,300 MYR 178 MYR / Sq. Ft.