Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Garden Homes, Seremban 2, Negeri Sembilan, Malaysia

310,000 MYR
201 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,540
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

π—™π—”π—–π—œπ—‘π—š π—’π—£π—˜π—‘
Single Storey Terrace
Garden Homes
Seremban 2, N.Sembilan

======================
Asking Price : RM310,000
======================

Property Details:
- Type: Intermediate Unit
- Freehold with consent
- Land area : 22x70 sf (Approx. 1540 ftΒ² / 143mΒ²)
- Bedroom : 3 + Bathroom : 2
- Free aircond 2 units

Renovation:
- Extend porch
- Fully tile
- Table top + kitchen cabinet
- Sliding gated porch area
- Grilled whole house

Amenities & Access:
- Masjid Hussain Seremban 2
- IPD Seremban 2
- Balai Bomba Seremban 2
- Klinik Kesihatan Seremban 2
- AEON Jusco Seremban 2 / Mydin Seremban 2
- Shoplot,Restoran,Klinik
- Sekolah Kebangsaan, Sekolah Menengah
- PLUS Highway
- Seremban,Sendayan

======================
Asking Price : RM310,000
======================

For more info / viewing session,
please Whatsapp:-

Puan Hajar Aziz
Papar
REN17650
Maxxan Realty Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,540 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Jul 1, 2025 12:17 AM
Eye icon Paparan
7175

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Arowana Impian Playground
1,109 ft
Rekreasi Taman permainan
99 Speedmart
1,250 ft
Membeli-belah Pasar raya
SMK Bukit Kepayang
1,358 ft
Pendidikan Sekolah
PASARAYA DANIYA
Jalan S2 F22
1,683 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Sekolah Kebangsaan Wawasan Seremban 2
1,841 ft
Pendidikan Sekolah
Park Avenue S2 Playground
1,873 ft
Rekreasi Taman
VR Seremban Tashi delek
jalan S2 D36
1,906 ft
Makanan & Minuman Restoran
One Destiny
1,936 ft
Makanan & Minuman Restoran
Zebrina S2 Park
2,907 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
2,943 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,976 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
2,976 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

255,000 MYR 213 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Aklil Hakim
2 bulan yang lepas 1695
340,000 MYR 227 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,500 Sq. Ft.
Siti Hajar Hartanah
3 bulan yang lepas 4858
300,000 MYR 179 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,680 Sq. Ft.
Aklil Hakim
3 bulan yang lepas 4716
580,000 MYR 180 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
3,229 Sq. Ft.
KHAIRUL 018-9196972
5 bulan yang lepas 3473
300,000 MYR 231 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Ms Watie
5 bulan yang lepas 3750
250,000 MYR 179 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Ms Watie
5 bulan yang lepas 3639