Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Seri Impian 6/16, Kluang, Johor, Malaysia

399,000 MYR
242 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,647
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

FULLY FURNISHED NON BUMI DOUBLE STOREY
BANDAR SERI IMPIAN KLUANG AVAILABLE FOR SALE
=======================================

DETAIL PROPERTY
==============
Jalan Seri Impian 6/16, Bandar Seri Impian, Kluang
Double Storey Terrace House
Non Bumi/Freehold
Land Area : 1647sqft
4 Bedroom 3 Bathroom

====================
7min to Hospital Kluang
10min to Sek Keb Bandar T6
15min to Bandar Kluang
15min to Kluang Mall
20min to Econsave and AEON Big Kluang

* Urusan loan / pembiayaan (BANK / LPPSA) akan diuruskan sepenuhnya.
* Tiada kos agent fee dikenakan kepada pembeli.
* Urusan guaman disediakan.
* Semakan kelayakan pinjaman secara PERCUMA.

===================
Asking Price RM399,000(Negotiable)
===================

Interested please contact:
Call or Whatsapp
IZZAT
REN37483
REAL ESTATE NEGOTIATOR /
PERUNDING HARTANAH BERDAFTAR
ESP PROPERTIES / ELITE GROUP / TEAM LEADER

H/P: 019.706.7005
Papar
Email: Papar
Listing Mudah : Papar

Kepada PEMILIK Hartanah yang ingin menjual hartanah (Rumah / Kedai / Tanah).
Kami sedia membantu anda dalam urusan:

(+) Perkhidmatan Jual Beli Hartanah
(+) Semakan Harga Terkini Pasaran / Check Market Value
(+) Urusan Permohonan Pinjaman
(+) Urusan Khidmat Guaman
(+) Khidmat Nasihat Jual Beli Hartanah (Prosedur dan Proses Penjualan / Pembelian)
*BijakREN

Sila hubungi call / whatsapp di Papar.
Khdmat nasihat dan rundingan secara PERCUMA

Berurusanlah dengan EJEN HARTANAH BERDAFTAR, semestinya segala urusan TELUS dan mengikut garis panduan yang BETUL dan SELAMAT

AGENT HARTANAH ANDA,
EN. IZZAT
(REN37483)
Papar
REAL ESTATE NEGOTIATOR /