Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

No 10, Jalan Palma Raja X, Johor Bahru, Johor, Malaysia

3,000,000 MYR
238 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
12,600
Saiz harta (Sq. Ft.)
7
Bilik Tidur
6
Bilik Air

Penerangan

🟢 BUNGALOW FOR SALE 🟢
📍Desa Palma, NASA City, Johor Bahru

Address: No 10, Jalan Palma Raja X,
Desa Palma @ Nasa City, 81100 JB
(CORNER LOT)

🔹Freehold
🔹Bumi Lot
🔹No. of Bedroom : 7
🔹No. of Bathroom: 6
🔹Land Size: 12,600 sq ft
🔹Build Up Size: 3,515 sq ft
🔹Selling with partial furniture
🔹Facing Direction: East

Asking Price: RM3mil (nego)

Papar
Fakhrul Imlan
IQI

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
7
Bathtub icon Bilik Air
6
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
12,600 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Jun 29, 2025 12:11 AM
Eye icon Paparan
9964

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KPJ Bandar Dato Onn Specialist Hospital
1,007 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
Tempat letak kereta
1,345 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah
1,617 ft
Pendidikan Sekolah
Dictyo Alba
2,044 ft
Rekreasi Taman
Tealive
2,090 ft
Makanan & Minuman Kafe
Dunkin'
2,100 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Sekolah Kebangsaan Bukit Mutiara
2,159 ft
Pendidikan Sekolah
KFC
2,188 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Elata Haven
2,192 ft
Rekreasi Taman
Sekolah
2,201 ft
Pendidikan Sekolah
7-Eleven
2,238 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Syukor Coffee
2,283 ft
Makanan & Minuman Kafe

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

950,000 MYR 339 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,802 Sq. Ft.
Kelvin
2 bulan yang lepas 3797
2,380,000 MYR 304 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
6 Bilik Air
7,841 Sq. Ft.
Dancy Tan
5 bulan yang lepas 8645
1,500,000 MYR 234 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
4 Bilik Air
6,400 Sq. Ft.
Mohd Fauzan
5 bulan yang lepas 7643
1,800,000 MYR 180 MYR / Sq. Ft.
7 Bilik Tidur
7 Bilik Air
10,000 Sq. Ft.
Eyka Jaa
6 bulan yang lepas 8343
1,500,000 MYR 234 MYR / Sq. Ft.