Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

setia ecohill, Semenyih, Selangor, Malaysia

1,680,000 MYR
509 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
3,300
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
5
Bilik Air

Penerangan

setia ecohill @ Bungalow House

-2sty Bungalow House

ACCESSIBILITY:
- Easy access from Jalan Bangi, Jalan Semenyih ,Lekas Highway, Silk Highway
- 15 minutes to bangi
- 20 minutes to kajang
- 25 minutes to cheras
- 40 minutes to KL

It's not just about property, It's about a peaceful house and the environment. Through intuitive guidance and heartfelt connection, I invite you into properties that don’t just hold value, but hold the meaning too.

Welcome to a real estate journey where it’s not just about buying or selling,
it’s about finding your space of abundance.

Your felling know, let your felling lead you the way.

Jannsy (REN 60044)
Papar
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
5
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
3,300 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Jun 29, 2025 12:10 AM
Eye icon Paparan
8216

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
157 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
358 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Setia Ecohill Park
643 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
1,020 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
D'Cerrum Parking Building
1,411 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tenby International Setia Ecohill
1,555 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
1,562 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Bandar Rinching
1,919 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Kebangsaan Bandar Rinching
2,034 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
2,395 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
3,533 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

490,000 MYR 122 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,004 Sq. Ft.
Zuraidah
2 bulan yang lepas 978
465,000 MYR 116 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Celestine Ting
2 bulan yang lepas 1068
1,450,000 MYR 310 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,680 Sq. Ft.
Evonne Ng
4 bulan yang lepas 2283
700,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,800 Sq. Ft.
Jim Ling
4 bulan yang lepas 2571
420,000 MYR 133 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
3,154 Sq. Ft.
Celestine Ting
5 bulan yang lepas 3404
550,000 MYR 137 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,004 Sq. Ft.
Zuraidah
6 bulan yang lepas 4663

Lihat juga

Jann Lee 0177706820