Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Cendana, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

265,000 MYR
221 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Taman Cendana | Sungai Petani

๐Ÿ”ฅFully Renovated Near Toll Selatan๐Ÿ”ฅ

๐Ÿ“Œ 1200 Sqft
๐Ÿ“Œ Freehold , Malay Lot
๐Ÿ“Œ 3 Bilik Tidur + 1 + 1Bilik Air
๐Ÿ“Œ 1 Loteng
๐Ÿ“Œ Plaster Ceiling
๐Ÿ“Œ Double Gate
๐Ÿ“Œ Car Porch Full Mozek
๐Ÿ“Œ Easy To Akses Toll Utara Sungai Petani
๐Ÿ‘‰๐Ÿป Anggaran Bulanan Rm1300+ Sahaja

Asking Price : Rm265,000โœ…

๐Ÿ“Booking Fees 1.08%โ—โ—

Whatsapp For More Details
Bent Papar
Ren36885

โฌ‡๏ธ Whatsapp Me โฌ‡๏ธ
โžก๏ธ wa.link/wantbuythishouse โฌ…๏ธ

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jun 27, 2025 12:17 AM
Eye icon Paparan
4367

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
105 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,207 ft
Rekreasi Taman
morning market
2,087 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Econo Jaya Taman Keladi
2,221 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
7-Eleven
2,405 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Klinic Dr Azhar
2,415 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Nasi Kandar Najmudin
2,510 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinic Dr Say
2,526 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
99 Speedmart
3,028 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman
3,228 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

499,000 MYR 204 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,450 Sq. Ft.
Karen Wong
1 bulan yang lepas 2569
299,000 MYR 114 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,625 Sq. Ft.
Mustafa
1 bulan yang lepas 2731
258,000 MYR 152 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,700 Sq. Ft.
Mohd
1 bulan yang lepas 3368
295,000 MYR 108 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur