Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Sebang Gemilang, Alor Gajah, Melaka, Malaysia

200,000 MYR
110 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,819
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

ALOR GAJAH

🏑 ALOR GAJAH - RUMAH CORNER LOT MAMPU MILIK!
πŸ”₯ Khas untuk Pembeli Rumah Pertama!
πŸ“ Taman Sebang Gemilang
βœ… 3 Bilik | 2 Bilik Air | 1,819 sqft
βœ… Leasehold hingga 2102 + Bumi Lot
βœ… Table Top + Grill + Majlis lulus renovate

πŸ›’ Dekat dengan Speedmart, sekolah, masjid & klinik
πŸš— Akses mudah ke Tol PLUS & AMJ

πŸ’° RM200k SAHAJA!

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,819 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Jun 23, 2025 12:15 AM
Eye icon Paparan
6407

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Klink Kesihatan Padang Sebang
2,149 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Sekolah
2,789 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

360,000 MYR 103 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
3,509 Sq. Ft.
SITI MARIAMAH
1 bulan yang lepas 2016
350,000 MYR 227 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
SITI MARIAMAH
1 bulan yang lepas 2024
240,000 MYR 201 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,195 Sq. Ft.
SITI MARIAM BINTI MOKSANMOHSAN
1 bulan yang lepas 2393
360,000 MYR 103 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
3,509 Sq. Ft.
Azuwa Fadzil
1 bulan yang lepas 2390
185,000 MYR 142 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
annur
1 bulan yang lepas 2068
150,000 MYR 127 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,184 Sq. Ft.
WAZIF
3 bulan yang lepas 4508

Lihat juga

Nadiah Binti Abd Rahim
Senarai Hartanah 77