Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Taman Kristal 3 Dengkil, Dengkil, Selangor, Malaysia

610,000 MYR
227 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,690
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

WTS (For Sale)

============================
CORNER LOT Taman Kristal 3 Dengkil Terrace House
============================

DETAILS:
- 2 Storey Terrace House
- CORNER LOT
- Leasehold (Non Bumi)
- Land Area: 2,690 sqft
- Built Up: 2,083 sqft
- 4 Bedrooms
- 4 Bathrooms
- Bare Unit
- Gated n Guarded
- BRAND NEW
- Completed on 2018

=============================
Asking Price: RM610,000 (Nett)

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
2,690 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Crane icon Tahun dibina
2018
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jun 18, 2025 12:19 AM
Eye icon Paparan
7450

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Klinik Pusrawi Dengkil
Dengkil Centre Point
89 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Madina Maju Bistro
118 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
761 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
804 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,417 ft
Rekreasi Taman permainan
PharMart
1,427 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Tabika Perpaduan Mawar
1,437 ft
Pendidikan Tadika
Klinik Pergigian Mesra
1,450 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
One One Three Seafood
1,460 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kampus UiTM Dengkil
1,555 ft
Pendidikan Universiti
Pasaraya Megah
1,594 ft
Membeli-belah Pasar raya
SMK Dengkil
1,709 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

580,000 MYR 414 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Rafie Mohd
1 bulan yang lepas 749
420,000 MYR 263 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,600 Sq. Ft.
Ezra
5 bulan yang lepas 2148