Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Sunway Wellesley, Bukit Mertajam, Pulau Pinang, Malaysia

600,000 MYR
375 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,600
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

🔥Upper Unit
🔥Rare in Market
🔥Flood Free Area

Property Details
📌 Location: Sunway Wellesley
🛏️ Bedrooms: 3
🛁 Bathrooms: 3
🚪 Built Up: ~1600sqft
🛋️ Furnish: Light, Fan, Curtain
💰 Price: RM600k