Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Amansiara, Selayang, Selangor, Malaysia

299,000 MYR
248 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,204
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Amansiara, Selayang
1204 sqft
3R2B
Leasehold
Upper Unit
Renovated
Please call Eric Per Papar for viewing appointment.TQ

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,204 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Fri, Jun 13, 2025 12:08 AM
Eye icon Paparan
6270

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
643 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
778 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
2,415 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
2,818 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

299,999 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Loki Loh
1 bulan yang lepas 3947
238,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Eric Per
1 bulan yang lepas 4061
350,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,100 Sq. Ft.
May Yak
1 bulan yang lepas 4056
270,000 MYR 225 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Elvis Kok
1 bulan yang lepas 4043
299,000 MYR 248 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,204 Sq. Ft.
Mr Amirun
1 bulan yang lepas 4332
299,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,245 Sq. Ft.
Eugene
1 bulan yang lepas 4523

Lihat juga

Eric Per
Senarai Hartanah 5