Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pangsapuri Cheras Utama, Cheras, Selangor, Malaysia

135,000 MYR
201 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
670
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Pangsapuri Cheras Utama

[ OWNER ARE WELCOME TO CALL ME ]
[ IF YOU HAVE ANY PROPERTY WANT TO SELL OR RENT ]
[ PLEASE CONTACT KENT Papar ]

DETAILS:
- 3 Room 2 Bath

NEARBY AMENITIES:
- 03min (0.7km) to SK Desa Baiduri
- 06min (1.6km) to Klinik Mediv.
- 06min (2.0km) to PETRONAS
- 09min (2.8km) to SJK(C)
- 09min (2.9km) to Klinik BTHO
- 10min (4.0km) to AEON BTHO
- 15min (8.4km) to MINES
- 17min (6.0km) to UCSI Univ
- 17min (7.4km) to B.POLIS Suntex
- 17min (9.0km) to KTM Serdang

ACCESSIBILITY:
- 15min (07km) to Balakong
- 20min (12km) to Kajang
- 25min (19km) to Bangi
- 25min (19km) to Putrajaya
- 30min (19km) to Kuala Lumpur
- 30min (27km) to Cyberjaya
- 50min (55km) to Seremban

HIGHWAYS:
- 12min (05.4km) to SILK
- 12min (07.4km) to MRR2
- 13min (05.2km) to CKE
- 14min (05.6km) to SILK
- 15min (09.4km) to SBE
- 20min (13.5km) to KESAS
- 21min (15.0km) to PLUS (UPM)
- 24min (19.0km) to LEKAS

[ OWNER ARE WELCOME TO CALL ME ]
[ IF YOU HAVE ANY PROPERTY WANT TO SELL OR RENT ]
[ PLEASE CONTACT KENT Papar ]

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
670 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Jun 12, 2025 12:05 AM
Eye icon Paparan
4157

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Nasi Lemak Sawal
495 ft
Makanan & Minuman Kafe
Green Suria Apartment Recreational Park
991 ft
Rekreasi Taman
SK Desa Baiduri
Jalan Persiaran Baiduri
1,289 ft
Pendidikan Sekolah
Taman permainan
1,332 ft
Rekreasi Taman permainan
Tadika SK Desa Baiduri
1,411 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
1,427 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
1,611 ft
Rekreasi Taman permainan
Tempat letak kereta
1,644 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,680 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,864 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
BB Sun Kee Restaurant
Jalan Desa Cahaya 12
1,880 ft
Makanan & Minuman Restoran
Chuen Jia Noodle House
Jalan Desa Cahaya 11
1,893 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

170,000 MYR 262 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Vincent Vince
1 bulan yang lepas 4436
620,000 MYR 694 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
893 Sq. Ft.
Kinki Chan
1 bulan yang lepas 3964
280,000 MYR 352 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
796 Sq. Ft.
Megan Wong
1 bulan yang lepas 4043
295,000 MYR 243 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,212 Sq. Ft.
Kent Yeo
1 bulan yang lepas 2598
240,000 MYR 318 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
754 Sq. Ft.
HERMAN SHAH
1 bulan yang lepas 2231
238,000 MYR 324 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air