Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Sri Akasia, Johor Bahru, Johor, Malaysia

345,000 MYR
330 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,044
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

🏡Skudai Tampoi Sri Akasia 
# Full_Loan Cash_Out 🅰️🅰️🅰️
📐 1044sqft
🚪 3 bedroom 🚽 2 bathroom
🗞️ Non Bumi Lot
👉 Good Condition
👉 Corner Unit
👉 Got Balcony
💰 Asking Price 售价 : RM345k (nego)✨

📲 Pls Call/Whatsapp
☎️ Papar
📱 Papar
⭕REN46982 (Senior Negotiator)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,044 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Wed, Jun 4, 2025 12:06 AM
Eye icon Paparan
7374

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Restoran Bang Kit
548 ft
Makanan & Minuman Restoran
Mamu Kopitiam
945 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
971 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Restoran Ah Piaw
1,165 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,247 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KIPMall
Jalan Titiwangsa 1
1,316 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
1,519 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Poliklinik Dan Surgeri
1,634 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
1,693 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,765 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Restoran Nasi Padang Lesfari
1,781 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman permainan
1,781 ft
Rekreasi Taman permainan

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

4,200,000 MYR 3,829 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,097 Sq. Ft.
Mr Yip
1 bulan yang lepas 5400
430,000 MYR 446 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
965 Sq. Ft.
Jayden Ng
1 bulan yang lepas 5363
398,000 MYR 436 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
913 Sq. Ft.
Jayden Ng
1 bulan yang lepas 5217
370,000 MYR 328 MYR / Sq. Ft.