Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

TAMAN LEMBAH PERMAI, Sungai Petani, Kedah, Malaysia

208,000 MYR
173 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,200
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

TAMAN LEMBAH PERMAI | SG LALANG KEDAH

✅1 TINGKAT TERRACE
✅INTERNATIONAL LOT & FREEHOLD
✅1200SQFT
✅3 BILIK 2 BILIK AIR
✅SIAP TILES FLOORING DAN KITCHEN TABLE TOP
✅SIAP AWNING DAN GATE 2 KERETA MASUK
✅JIRAN MELAYU

Asking Price : RM208K

~Welcome owner to list your property with us.~
For more information please contact/WhatsApp Papar Bowie Ong
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,200 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Mar 17, 2025 9:00 AM
Eye icon Paparan
3487

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
577 ft
Rekreasi Taman
Taman
797 ft
Rekreasi Taman
Taman
978 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,512 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,572 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,745 ft
Rekreasi Taman
Taman
1,893 ft
Rekreasi Taman
Taman
2,028 ft
Rekreasi Taman
Taman
2,402 ft
Rekreasi Taman
Taman
2,618 ft
Rekreasi Taman
TF Value-Mart
3,156 ft
Membeli-belah Pasar raya
Sekolah Kebangsaan Bandar Baru Sungai Lalang
3,563 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

275,000 MYR 220 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,248 Sq. Ft.
ABDULLAH UMAR
2 hari yang lepas 110
268,000 MYR 223 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Janice Lau
1 minggu yang lepas 379
340,000 MYR 69 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
4,930 Sq. Ft.
Mohd Faisal
1 minggu yang lepas 509
400,000 MYR 179 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
2,240 Sq. Ft.
Wan Zainol Al-Aqarat
1 minggu yang lepas 607
360,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.