Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Lorong Gunung Ulu Merak 1, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

398,000 MYR
343 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,160
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE | Hilltop Apartment

Price : RM398,000

▪︎ Located at Hilltop (Lorong Gunung Ulu Merak 1)
▪︎ CL999
▪︎ 3rd Floor
▪︎ Corner unit
▪︎ Size: 1,160 sq.ft.
▪︎ 3 bedrooms
▪︎ 2 bathrooms
▪ 1 private store room
▪︎ 1 Parking bay
▪︎ Unfurnished
▪︎ Newly painted

Kindly contact for more info.

Direct Whatsapp:
Papar

Yvonne Sak (REN15003)
Papar
Bornion Realty E(3)0647
Reliability . Integrity . Efficiency
Buy | Sale | Rent | Invest

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,160 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Mon, Mar 17, 2025 8:50 AM
Eye icon Paparan
17100

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Restoran
449 ft
Makanan & Minuman Restoran
发记鱼杂
512 ft
Makanan & Minuman Restoran
Fatt Kee Seafood Restaurant
Jalan Kolam
522 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kedai Kopi Hilltop
597 ft
Makanan & Minuman Restoran
Yu Hing
600 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
630 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Hilltop Restaurant
653 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Makanan Sedap
669 ft
Makanan & Minuman Restoran
Foo Phing Dim Sum
817 ft
Makanan & Minuman Restoran
Clinic Dr. Elaine
942 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Kah Hiong Ngau Chap
Jalan Lintas
1,024 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
1,562 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

362,000 MYR 402 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Grace Liew
4 hari yang lepas 156
380,000 MYR 447 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Samuel Gabriel
1 bulan yang lepas 2357
315,000 MYR 396 MYR / Sq. Ft.