Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Taman Paya Rumput Indah, Paya Rumput, Melaka, Malaysia

187,000 MYR
208 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
900
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Call cherry Papar for super best deals

Detail:

-Townhouse Taman Paya Rumput Indah Fully Renovated
- 3 Bed and 2 Bath
- 900 sq.ft
- Non Bumi Lot.
- Nive Reovated
- Peaceful Environment
- Well Maintained
- Good Condition

Call cherry Papar for super best deals

Welcome owner call cherry Papar properties, condo, factory and house , land and hotels for rent or sales, i have ready tenant and buyers. thanks you. its my pleasure to serve u best.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
900 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 11, 2025 10:15 PM
Eye icon Paparan
12634

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

99 Speedmart
2,559 ft
Membeli-belah Pasar raya
Taman permainan
2,638 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah
3,412 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

150,000 MYR 211 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
710 Sq. Ft.
KP Heng Christina
1 bulan yang lepas 2509
150,000 MYR 179 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
840 Sq. Ft.
YT Ng 0166662228
1 bulan yang lepas 2916
230,000 MYR 230 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,000 Sq. Ft.
Nadiah Binti Abd Rahim
1 bulan yang lepas 3267
168,000 MYR 237 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
710 Sq. Ft.
Tyson Chia
1 bulan yang lepas 3265
230,000 MYR 122 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,883 Sq. Ft.
Bukhori Mohamad
1 bulan yang lepas 3361
230,000 MYR 122 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,883 Sq. Ft.
NORAIDAH BINTI AHMAD
1 bulan yang lepas 3603

Lihat juga

Cherry
Senarai Hartanah 3