Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Taman Serdang Perdana, Seri Kembangan, Selangor, Malaysia

145,000 MYR
194 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
747
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

Flat @ Taman Serdang Perdana For Sale!!

- 747 sqft
- 2+1 rooms 1 bathroom
- Basic unit
- Selling price RM 145K

Please call Stephanie for viewing and further info.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Maximize icon Saiz harta
747 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 11, 2025 10:11 PM
Eye icon Paparan
7565

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Nasi Kandar Ahlam Maju
82 ft
Makanan & Minuman Restoran
KFC
302 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,106 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman permainan
1,421 ft
Rekreasi Taman permainan
McDonald's
1,434 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Tempat letak kereta
1,434 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Klinik Lana Serdang
1,499 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Wadi Hadramawt
1,585 ft
Makanan & Minuman Restoran
MRT Park N' Ride
1,604 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
1,647 ft
Membeli-belah Pasar raya
Bab Alyemen
1,663 ft
Makanan & Minuman Restoran
99 Speedmart
Jalan SP 2/1
1,667 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

125,000 MYR 203 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
615 Sq. Ft.
Lee Kah Hooi
1 bulan yang lepas 2147
100,000 MYR 154 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
650 Sq. Ft.
KENT CHIN
3 bulan yang lepas 4624
105,000 MYR 169 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
620 Sq. Ft.
Nathan Lim
4 bulan yang lepas 2032
105,000 MYR 169 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
620 Sq. Ft.
Nathan Lim
5 bulan yang lepas 3208
115,000 MYR 221 MYR / Sq. Ft.