Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Grace Court, Kota Kinabalu, Sabah, Malaysia

309,999 MYR
423 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
732
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Furnished unit at Grace Court for SALE
πŸ‘‰πŸΌ Located in Sembulan, Kota Kinabalu.
πŸ‘‰πŸΌ 4th Floor
πŸ‘‰πŸΌ Floor area: 732 sqft
πŸ‘‰πŸΌ 3 bedrooms and 2 bathrooms
πŸ‘‰πŸΌ Partially furnished unit.
πŸ‘‰πŸΌ Few of the famous educational institutions near the development are
namely Institut Seni Sabah, Kuala Lumpur Metropolitan University College Kota Kinabalu, Smart Reader Kids KK Times Square and La Salle Junior @ Senior Secondary Schools.
πŸ‘‰πŸΌ Few of the famous medical clinics and hospitals near the development
are namely KPJ Hospital and Glen Eagle Hospital.
πŸ‘‰πŸΌ Selling for RM 309,999.

If you wish to know more information, please do not hesitate to contact Wilson at Papar.

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
732 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Sun, Mar 9, 2025 4:57 PM
Eye icon Paparan
17214

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Jamal Salim
Lorong Grace Square
161 ft
Makanan & Minuman Restoran
Bataras Superstore
Lorong Grace Square 2
217 ft
Membeli-belah Pasar raya
Tempat letak kereta
220 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
226 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
226 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Ikhwan Restaurant
Lorong Grace Square 1
276 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
276 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
308 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
322 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
367 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
Lorong Grace Square 1