Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Bungalow Bangi Golf Resort Bandar Baru Bangi, Bangi, Selangor, Malaysia

1,850,000 MYR
157 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
11,775
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

- ππˆπ† 𝐋𝐀𝐍𝐃 𝟏𝟏,πŸ•πŸ•πŸ“ 𝐒πͺ𝐟𝐭
- π†πŽπ‹π… π‚πŽπ”π‘π’π„ π•πˆπ„π–

FOR SALE : Bungalow Bangi Golf Resort Bandar Baru Bangi, Bangi
.
==========================
ASKING PRICE : RM1,850,000 NETT
==========================
.
PROPERTY DETAILS :
- Bungalow with split Level
- Leasehold (Non Bumi Lot)
- Leasehold until 2093
- Completed 2020
- Land area : 1094 mΒ² @ 11,775 Sqft
- Built Up : 2400 Sqft (approx)
- 3 Bedrooms & 3 Bathrooms
- 1 Maid Room
- 2 Store
- Facing Direction : WEST
- Kitchen With Full Kitchen Cabinet
- Living hall & Dining hall
- Extra Land
- Nice View
- Par (4) Hole (6)

Hazlan Shah
REN 22620
Papar
Mitra Property Consultants Bangi

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
11,775 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Crane icon Tahun dibina
2020
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 4:07 PM
Eye icon Paparan
10110

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kedai Kak Ina
13 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
400 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
479 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Sekolah Kebangsaan Bangi
594 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Jenis Kebangsaan (C) Yoke Min, Bangi
1,093 ft
Pendidikan Sekolah
Richeese Factory
1,768 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Starbucks
1,804 ft
Makanan & Minuman Kafe
Star Grocer
1,883 ft
Membeli-belah Pasar raya
Nando's
2,041 ft
Makanan & Minuman Restoran
The Coffee Bean & Tea Leaf
2,077 ft
Makanan & Minuman Kafe
Klinik Desa Bangi Lama