Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Anggerik, Bukit Beruntung, Selangor, Malaysia

730,000 MYR
82 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
8,890
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Corner lot single STOREY BUNGALOW Jalan Anggerik near BUKIT BERUNTUNG GOLF CLUB RAWANG For Sale

DETAILS:
Type: 1 Storey Bungalow corner uniy
FREEHOLD
Land Area 8890sqft approx
Build up 2500sqft approx
3+1 Bedrooms
3 Bathrooms
Fully Grill
Floor Tiles
24 Hour Security & Gated

LATAR

Price: RM730,000 nego

Interested, please contact
Encik am Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
8,890 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 4:07 PM
Eye icon Paparan
3607

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Taman
679 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
2,343 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Taman
3,419 ft
Rekreasi Taman

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

499,000 MYR 100 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
5,005 Sq. Ft.
Daniel Ashraff
1 bulan yang lepas 1350
520,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
IKA
3 bulan yang lepas 3446
550,000 MYR 96 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
5,750 Sq. Ft.
Elwin Mah
5 bulan yang lepas 1994
1,000,000 MYR 124 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
8,087 Sq. Ft.
Asrizad Bakri
5 bulan yang lepas 2837
650,000 MYR 108 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
6,017 Sq. Ft.
Harraz Aqmar
5 bulan yang lepas 2905
638,000 MYR 106 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
5,995 Sq. Ft.
Andy Yap Wai Soon
5 bulan yang lepas 2978

Lihat juga

AMRI PROPERTY
Senarai Hartanah 10