Simpan Kongsi

Pangsapuri untuk Dijual

Sudah usang

Pangsapuri Kelumpuk Pinang AU2 Setiawangsa Keramat, Setiawangsa, Kuala Lumpur, Malaysia

199,000 MYR
362 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
550
Saiz harta (Sq. Ft.)
2
Bilik Tidur
1
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE : Pangsapuri Kelumpuk Pinang AU2 Setiawangsa Keramat

🔥BOOKING RM 1,000🔥
🔥BOLEH FULL LOAN🔥

Asking Price : RM 199,000

DETAILS
• Leasehold (Bumi Lot)
• Size : 550 sqft
• Level 1 (Blok A)
• 2 Bedrooms + 1 Bathroom
• Basic Unit
• 1 Parking with Access Card

AMENITIES
• AEON Mall AU2
• Surau As Syakirin
• Giant & ST Rosyam Mart
• SMK Keramat Wangsa

For further details & viewing session, kindly contact

Haziq Shuib REN 39302
IQI Realty Sdn Bhd
Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
2
Bathtub icon Bilik Air
1
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
550 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 3:59 PM
Eye icon Paparan
10161

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Kompleks Sukan Taman Setiawangsa
236 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
308 ft
Rekreasi Taman permainan
Bukit Setiawangsa Playground
636 ft
Rekreasi Taman permainan
Sekolah Menengah Kebangsaan Taman Setiawangsa
751 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Amins
984 ft
Makanan & Minuman Restoran
Brighton Junior
1,184 ft
Pendidikan Tadika
Taman permainan
1,332 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman Permainan Intan Apartments
1,368 ft
Rekreasi Taman
Kinik Idzham
1,371 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Ayam Ijo Moyan
1,437 ft
Makanan & Minuman Restoran
Rot Thai
1,440 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sakinah Bistro
1,463 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

200,000 MYR 364 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
550 Sq. Ft.
Muhammad Farizal
2 bulan yang lepas 872
185,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
547 Sq. Ft.
Mohamad Anis
4 bulan yang lepas 2475
185,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
547 Sq. Ft.
Mohd Izwan
4 bulan yang lepas 2544
185,000 MYR 338 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
547 Sq. Ft.
Azli 0123800960
4 bulan yang lepas 2417
189,000 MYR 346 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
547 Sq. Ft.
ZULFADHLI PROPERTY
5 bulan yang lepas 2696
189,000 MYR 346 MYR / Sq. Ft.
2 Bilik Tidur
1 Bilik Air
547 Sq. Ft.
NOORIS 0192100657
5 bulan yang lepas 3286

Lihat juga

Haziq Shuib
Senarai Hartanah 43