Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Taman Kosas, Ampang, Ampang, Selangor, Malaysia

210,000 MYR
247 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WTS / For Sale

Shop Apartment, Taman Kosas, Ampang🔥🔥

==========================
Asking Price: 210,000 (Nego)
Market value RM250,000
==========================

PROPERTY DETAILS:
• Type : Shop Apartment (3 floor)
• Leasehold 2110
• Facing Road
• Bedroom: 3 & Bathroom: 2
• Size: 850 sqft
• Partially furnished

Nearby Amenities:
- Ampang LRT station
- The Ampang Recreational Fores
- Taman Alam Kuala Selangor
- SK Taman Kosas, SMK Bandar Baru Ampang
- Giant Hypermarket and Galaxy Ampang Shopping Centre

Interested ❗❗.call me/whatsapp:

Wasap.my/ Papar/shopapartmenttamankosas

MOHD SALIMI BIN AYOB
Chester property

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 3:52 PM
Eye icon Paparan
10685

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Jenis Kebangsaan (Tamil) Ampang
374 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Rendah Agama Kampung Melayu Ampang
397 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
463 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
499 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
McDonald's
571 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Shafa Maju
673 ft
Makanan & Minuman Restoran
Heng Huat
732 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
Jalan Wawasan 4/5
732 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
MySelera
735 ft
Makanan & Minuman Restoran
Seong Teck Mui
774 ft
Makanan & Minuman Restoran
Loke Yuen
784 ft
Makanan & Minuman Restoran
Pistachios Cake House
784 ft
Membeli-belah Kedai roti

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 416 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
673 Sq. Ft.
EffendyShohaili
1 bulan yang lepas 2652
260,000 MYR 306 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
JAYDEN CHU
1 bulan yang lepas 2851