Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Pangsapuri Seri Dahlia, Desa Alam, Seksyen U12, 40170 Shah Alam, Shah Alam, Selangor, Malaysia

255,000 MYR
340 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
750
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Pangsapuri Seri Dahlia,
Desa Alam, Seksyen U12
40170 Shah Alam

Papar

Asking Price : RM255,000
Block: 1
Level: 3
Size : 750 sqft
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Title: Leasehold Bumi Lot
1 Parking Lot
24 hours Security (Access Card)
Table top
Strata ready
Walk up unit

Call/Whatsapp
Papar
Firdaus Basiran (FB)
PEA 3983
Nilai Harta Shah Alam

Nilai Harta Consultant Sdn Bhd (VE(1)0134)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
750 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Thu, Mar 6, 2025 3:50 PM
Eye icon Paparan
2564

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Dataran Shah Alam Grand Stand
374 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
535 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
597 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Anggerik Mall
722 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Tempat letak kereta
732 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Secret Recipe
745 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Nachos-Nachos
804 ft
Makanan & Minuman Restoran
AVISENA Women's & Children's Specialist Hospital
Jalan Perdagangan 14/4
827 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
Richiamo Coffee
843 ft
Makanan & Minuman Kafe
Nando's
846 ft
Makanan & Minuman Restoran
FamilyMart
856 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Plaza Alam Sentral
896 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

280,000 MYR 329 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
850 Sq. Ft.
Ms.Yeo
1 bulan yang lepas 4295
290,000 MYR 322 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Rain Lee
1 bulan yang lepas 2787
330,000 MYR 362 MYR / Sq. Ft.