Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

Intermediate 2 Storey Semi-D Cluster Tenderfields, Semenyih, Selangor, Malaysia

850,000 MYR
379 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,240
Saiz harta (Sq. Ft.)
5
Bilik Tidur
5
Bilik Air

Penerangan

Intermediate 2 Storey Semi-D Cluster Tenderfields, Eco Majestic, Semenyih.

Asking Price: RM 860,000.00

PROPERTY DETAILS:
Type 2A
Freehold | Non Bumi
Land Area: 32 x 70
Built Up: 2,200 sf approx
Bedrooms: 4+1
Bathrooms: 5
Maintenance fee: RM 190
Renovated
Direction : South

FACILITIES:
24 hours security

Bed icon Bilik Tidur
5
Bathtub icon Bilik Air
5
Maximize icon Saiz harta
2,240 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 4, 2025 2:53 PM
Eye icon Paparan
6410

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

KK Super Mart
128 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
7-Eleven
361 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Mydin
Jalan Pasar Baru
492 ft
Membeli-belah Pasar raya
Burger Ayam Goreng Krispy
505 ft
Makanan & Minuman Kafe
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Sin Ming
600 ft
Pendidikan Sekolah
Econsave
623 ft
Membeli-belah Pasar raya
Pasar Pekan Semenyih
Jalan Pasar
856 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Kampung Baru Semenyih
919 ft
Pendidikan Sekolah
Restaurant Cuba Rasa
1,004 ft
Makanan & Minuman Restoran
Guardian
1,043 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Tempat letak kereta
1,076 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
1,102 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

750,000 MYR 194 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
5 Bilik Air
3,870 Sq. Ft.
sopiah ahmad
2 bulan yang lepas 956
485,000 MYR 198 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,450 Sq. Ft.
aishah ramli
3 bulan yang lepas 3792
479,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,450 Sq. Ft.
Abdul Qadir bin Salleh
3 bulan yang lepas 2697
479,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,450 Sq. Ft.
ZAHARAH BT HASNAS
4 bulan yang lepas 2375
479,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur
3 Bilik Air
2,450 Sq. Ft.
ZAHARAH BT HASNAS
4 bulan yang lepas 2361
479,000 MYR 196 MYR / Sq. Ft.
5 Bilik Tidur