Simpan Kongsi

Banglo untuk Dijual

Sudah usang

Taman Bukit Galena, Seremban, Negeri Sembilan, Malaysia

680,000 MYR
151 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
4,490
Saiz harta (Sq. Ft.)
6
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Single Storey Bungalow house at Taman Bukit Galena, Seremban, N9 (Renovated nicely)

🍁4 🛏️ 3🚿 prayer room & stor room
🍁Land area : 4490 sq ft 55x80
🍁Freehold / Non Bumi lot
🍁House with full plaster ceiling
🍁Back site rear has another 10 Ft space
🍁House facing other house
🍁Bathrooms fully tiles up to ceiling
🍁Dry & Wet Kitchen extended with tops and cabinets.

Amenities:
==================
- KTM Station
- Primary & Secondary School
- Banks & Financial Institution
- 7-Eleven, Kedai Dobi, 99 Speedmart
- Tesco Extra Mall, NSK, Plam Mall, Aeon Mall
- Seremban 2

Easy Access:
==================
- Seremban Plus Highway, Lekas Kajang Highway

Selling Price : RM 680,000.00 Only

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
6
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
4,490 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 4, 2025 2:42 PM
Eye icon Paparan
8226

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
1,220 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Bukit Galena Lake & Green Park
1,276 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,394 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman
1,473 ft
Rekreasi Taman
Taman permainan
1,545 ft
Rekreasi Taman permainan
SMJK Chan Wa II
2,615 ft
Pendidikan Sekolah
Tempat letak kereta
2,818 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
99 Speedmart
3,091 ft
Membeli-belah Pasar raya
99 Speedmart
3,110 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

850,000 MYR 169 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
5,016 Sq. Ft.
Sarah
1 bulan yang lepas 1519
980,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
4,200 Sq. Ft.
Liana Sofea
1 bulan yang lepas 1843
780,000 MYR 128 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
6,081 Sq. Ft.
Khuzaifah Abd Rahman
1 bulan yang lepas 2295
650,000 MYR 163 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Aklil Hakim
3 bulan yang lepas 4082
680,000 MYR 170 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
3 Bilik Air
4,000 Sq. Ft.
Mak Jun Yuan
3 bulan yang lepas 4059
780,000 MYR 128 MYR / Sq. Ft.
6 Bilik Tidur
4 Bilik Air
6,080 Sq. Ft.
Hassan Suhaimi
3 bulan yang lepas 4377

Lihat juga

ARASI
Senarai Hartanah 14