Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Sommerset Close, Jalan Yaacob Latif, Cheras, Kuala Lumpur, Malaysia

630,000 MYR
256 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,464
Saiz harta (Sq. Ft.)
4
Bilik Tidur
4
Bilik Air

Penerangan

[ SPACIOUS SIZE ] 3 Storey Townhouse Sommerset Close, Jalan Yaacob Latif KL
Bandar sri permaisuri,bandar tun razak

=========================
Asking Price: RM630K ( Negotiable )
=========================
- Upper unit
- Leasehold (Non Bumi Lot)
- Land Area: 1785 sqft
- Built up: 2464 sqft
- 3+1 bedrooms + 4 bathrooms
- Renovated & furnished unit
- Gated and guarded
- 1 Parking
- Security:

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
4
Bathtub icon Bilik Air
4
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
2,464 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 4, 2025 2:39 PM
Eye icon Paparan
11817

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Jalan Lanchang Park
407 ft
Rekreasi Taman
CBC Restaurant
472 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kopitiam 7
522 ft
Makanan & Minuman Restoran
Almafi Bistro
525 ft
Makanan & Minuman Restoran
Kopi Street
545 ft
Makanan & Minuman Restoran
Channel
554 ft
Makanan & Minuman Restoran
House of Wheat
568 ft
Makanan & Minuman Kafe
Come Mart
577 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
C for Coffee
610 ft
Makanan & Minuman Kafe
OMG
617 ft
Makanan & Minuman Kafe
D'Oro Wine & Dine
617 ft
Makanan & Minuman Restoran
East 1
633 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

595,000 MYR 355 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,674 Sq. Ft.
Mat Amin Ahmad
2 bulan yang lepas 991
570,000 MYR 341 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,674 Sq. Ft.
bilya ariff
3 bulan yang lepas 3038
530,000 MYR 321 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.
Mr Lee
3 bulan yang lepas 3101
580,000 MYR 346 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,674 Sq. Ft.
Puan Rodhiah
4 bulan yang lepas 3456
530,000 MYR 321 MYR / Sq. Ft.
4 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,650 Sq. Ft.