Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

PANGSAPURI SURIA @ KOTA DAMANSARA, Kota Damansara, Selangor, Malaysia

375,000 MYR
469 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
800
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE : PANGSAPURI SURIA @ KOTA DAMANSARA
Near Sri KDU international School

Details :
- Medium Cost Apartment
- Leasehold (Bumi Lot)
- 3 Bedrooms  2 Bathrooms + Laundry Room
- Built Up : 804 sqft
- Level 3
- 2 car parks
- Kitchen Cabinet, Table Top, cooker hood and hob
- Maintenance Fee & Sinking Fund : RM 221.10

Amenities :
– Several petrol kiosks (Petronas, Esso, Shell)

=====================
Asking price : RM375,000
=====================

TERMS AND CONDITIONS
- 3.24% confirmation booking
- 6.76% upon signing S&P / SPA
- First come first serve basis
- Serious buyers are welcome to view
- Lawyer & Bank Loan can be Arrange

INTERESTED ??? CALL ME NOW !!!!! IMMEDIATELY !!!

For more information or viewing session, kindly please contact me at :-

Sri Ayu PEA3665
Papar
Cci Realty Sdn Bhd

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sebahagian Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
800 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 4, 2025 2:32 PM
Eye icon Paparan
9671

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Sekolah Kebangsaan Seksyen 9
2,031 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Menengah Kebangsaan Seksyen 10 Kota Damansara
Jalan Merbuk 10/1, Kota Damansara
2,333 ft
Pendidikan Sekolah
Shell
2,595 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Taman permainan
2,861 ft
Rekreasi Taman permainan
Taman permainan
3,058 ft
Rekreasi Taman permainan
7-Eleven
3,163 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Klinik Medichealth
3,189 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Subaidah
3,232 ft
Makanan & Minuman Restoran
Sekolah Rendah Agama Kota Damansara 5
Jalan Sepah Puteri 5/20
3,323 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

155,000 MYR 238 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
650 Sq. Ft.
Fendi Ambrizal
1 bulan yang lepas 3162
360,000 MYR 360 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
Khairul Radzi Zainal
2 bulan yang lepas 1474
318,000 MYR 398 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
Aaron Wong
4 bulan yang lepas 3804
169,999 MYR 243 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
700 Sq. Ft.
William Wan
4 bulan yang lepas 3333
290,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
Aqil Kamal
4 bulan yang lepas 3553
290,000 MYR 363 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
800 Sq. Ft.
KHAIRI AZIZI KAMAL HADRI
4 bulan yang lepas 3252

Lihat juga

Sri Rohayu Yusof
Senarai Hartanah 12