Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Apartment Kiambang, Taman Putra Perdana, Puchong, Selangor, Malaysia

180,000 MYR
228 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
790
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

WTS

*FULLY FURNISHED*

Apartment Kiambang , Taman Putra Perdana, Puchong

=============================
Price :180k (Nego)
=============================

PROPERTY DETAILS :
- Type : Apartment
- Status : Leasehold
- Tenure : Bumi Lot
- Block A Level 2
- Size : 790
- 3 Bedrooms 2 Bathrooms
- Fully furnished

AMENITIES :
- SK Taman Putra Perdana 2
- SK & SMK Putra Perdana
- CS Grocer Perdana
- Masjid Taman Putra Perdana
- Klinik, Mini Market, Restoren
- Aeon Big Puchong Utama
- Tesco Extra Puchong
- Eco & Mr diy

For inquiries or viewing arrangement, please do not hesitate to contact:

Wan nor affidah
Papar
Real Estate Negotiator.
Chester Properties Sdn Bhd

Papar

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Sofa icon Perabot
Sepenuhnya Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
790 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Pajakan
Calendar icon Ditampilkan pada
Tue, Mar 4, 2025 2:26 PM
Eye icon Paparan
2569

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Klinik Segara
141 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Restoran Ma Bo
174 ft
Makanan & Minuman Restoran
KK Super Mart
184 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Ding Xiang Sang Nyuk Noodles
197 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Cha Chan Teng
213 ft
Makanan & Minuman Restoran
Klinik Selva
236 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Restoran
292 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran Foong Lei
305 ft
Makanan & Minuman Restoran
Careclinics
315 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
7-Eleven
331 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Klinik Medilife
Jalan Bandar 2
364 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Be Pharmacy
Jalan Bandar 2
394 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

370,000 MYR 346 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,068 Sq. Ft.
Nicole Lee
2 minggu yang lepas 1426
105,000 MYR 173 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
1 Bilik Air
606 Sq. Ft.
norafendi kason
1 bulan yang lepas 4077
230,000 MYR 307 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
750 Sq. Ft.
Jessica Tai
1 bulan yang lepas 3981
260,000 MYR 289 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
900 Sq. Ft.
Sherman Tan
1 bulan yang lepas 2365
165,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
687 Sq. Ft.
Jasper
1 bulan yang lepas 2537
185,000 MYR 236 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
785 Sq. Ft.
Omar Nawawi
1 bulan yang lepas 2535

Lihat juga

Wan nor nor affidah binti wan mohd fakri