Simpan Kongsi

Rumah untuk Dijual

Sudah usang

22'x70' @ Taman Desa Indah, Nilai, Negeri Sembilan, Malaysia

390,000 MYR
355 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,100
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

FOR SALE

Single Storey Terrace 22'x70' @ Taman Desa Indah NILAI

DETAILS:
Freehold
3 Bedrooms
2 Bathrooms

AMENITIES
Near to Putra Nilai
Jusco Aeon, Giant,Lotus
Maybank, Ambank, Bank Islam, RHB, Bank Rakyat
Shell, Petronas, Petron
Dataran Nilai
Universiti Sains Islam Malaysia (USIM)
Manipal International University

ACCESSIBILITIES
3.6km / 7min to SK Desa Jasmin
4.0km / 8min to SMK Dato Mohd Said
0.7km / 2min to Surau Jumaat Al Mahabbah
1.9km / 5 min Masjid Dato' Klana Petra
1.0km / 2mins to Shell Nilai
2.8km / 5mins to 7E & 99 Speedmart
2.2km / 4mins to Giant / Tesco
2.2km / 4mins Aeon Nilai
5.7km to Highway North - South
17km to LEKAS
9km to Bandar Baru Salak Tinggi
2.4km to KTM Nilai
18km to Sepang
23km to Seremban
39km to Putrajaya

PRICE : RM 390K

For more details and viewing arrangement contact:
PHAWI (REN 29168)
Papar
Papar
SR Property

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,100 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 4:15 PM
Eye icon Paparan
8618

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
85 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
187 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
7-Eleven
240 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Alpro
262 ft
Penjagaan kesihatan Farmasi
Tempat letak kereta
269 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
KK Super Mart
279 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Tempat letak kereta
292 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Restoran Al Falah
433 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tempat letak kereta
479 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
495 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Klinik Kesihatan Nilai
499 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Econsave
Jalan Terminal Nilai
518 ft
Membeli-belah Pasar raya

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

295,000 MYR 205 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,440 Sq. Ft.
azmi sumairi
1 bulan yang lepas 1639
350,000 MYR 269 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,300 Sq. Ft.
Shahrol Sabaruddin
4 bulan yang lepas 4657
370,000 MYR 240 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,540 Sq. Ft.
Shahrol Sabaruddin
4 bulan yang lepas 4416
360,000 MYR 257 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.
Khuzaifah Abd Rahman
4 bulan yang lepas 3630
320,000 MYR 208 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,539 Sq. Ft.
Khuzaifah Abd Rahman
4 bulan yang lepas 3653
350,000 MYR 250 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,400 Sq. Ft.