Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

3 storey taman jenaris kajang, Kajang, Selangor, Malaysia

298,000 MYR
314 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
950
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

WTS

below market
Super Cheap triple storey in kajang
3 storey taman jenaris kajang 43000 selangor

freehold
3 room 3 bathroom
2 parking
950 sqft
strata title
aircond
kitchen cabinet
wardrobe
strategic location
owner allow markup
owner allow fleksibel booking

RM298k (slightly nego)

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Maximize icon Saiz harta
950 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 4:01 PM
Eye icon Paparan
3464

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Tempat letak kereta
292 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
SK Kajang
302 ft
Pendidikan Sekolah
Restoran Ayza's
308 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
374 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
HCT Culinary Academy
453 ft
Pendidikan Kolej
Heritage Cafe
459 ft
Makanan & Minuman Restoran
Secret Recipe
495 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Poliklinik Ideal
551 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Klinik Pakar KPMC
571 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Tempat letak kereta
617 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Pusat Perubatan Kajang Plaza (KPMC)
650 ft
Penjagaan kesihatan Hospital
Sekolah Jenis Kebangsaan (Cina) Yu Hua
659 ft
Pendidikan Sekolah

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

300,000 MYR 252 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,190 Sq. Ft.
Danial Idris
1 bulan yang lepas 3446
300,000 MYR 252 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,190 Sq. Ft.
Mohamad Hanafi
1 bulan yang lepas 3560
285,000 MYR 341 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
836 Sq. Ft.
Fadlee Property
2 bulan yang lepas 3844
300,000 MYR 252 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
3 Bilik Air
1,190 Sq. Ft.