Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Desa Puteri, Bandar Tasik Puteri Rawang, Rawang, Selangor, Malaysia

250,000 MYR
213 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,173
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

Townhouse (Rumah Bawah) Desa Puteri, Bandar Tasik Puteri Rawang untuk dijual!!!
Rumah berserta parking sendiri seperti rumah teres biasa.

Harga - 𝑹𝑴 250,000
Dibawah harga pasaran, boleh dapat 100% pinjaman jika layak

πƒπ„π“π€πˆπ‹:
=======
Townhouse (Bawah)
Freehold
Kitchen Cabinet
Saiz Binaan : 1173 sqft
3 Bedrooms | 2 Bathrooms

π€πŒπ„ππˆπ“πˆπ„π’ & π…π€π‚πˆπ‹πˆπ“πˆπ„π’:
-Surau Al-Hidayah – 350m (1 minit)
-Masjid Bandar Tasik Puteri – 4.5km (8minit)
-Kaw Perindustrian Kundang – 6.5km (10minit)
-SK Tasik Puteri 2 – 4KM (8minit)
-SMK Bandar Tasik Puteri – 4.5km (8minit)
-SBPI Rawang – 3.5KM (7minit)
-AEON Rawang –11km (18minit)
-KPJ Rawang – 16km (25minit)

ACCESSIBILITY:
-> LATAR Highway
-> Guthrie Highway
-> Bandar Rawang
-> NKVE Highway

Berminat sila telefon/Whatsapp saya Shah di Papar

Terima Kasih

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
1,173 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 4:00 PM
Eye icon Paparan
3366

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Dhillon Medical Centre
463 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Rawang Spice House
495 ft
Makanan & Minuman Restoran
JP Dental Clinic
591 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Taman permainan
728 ft
Rekreasi Taman permainan
Patel & Kim
801 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Nesan Curry House
827 ft
Makanan & Minuman Restoran
McDonald's
Jalan Pusat Bandar
837 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
McCafΓ©
843 ft
Makanan & Minuman Kafe
Ali Maju
883 ft
Makanan & Minuman Kafe
Mohd Chan
886 ft
Makanan & Minuman Restoran
Secret Recipe
892 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Baker's Cottage
899 ft
Membeli-belah Kedai roti

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

275,000 MYR 229 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air