Simpan Kongsi

Rumah Bandar untuk Dijual

Sudah usang

Corner Lot, Rawang Putra, Rawang Perdana, Rawang, Selangor, Malaysia

378,000 MYR
154 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
2,456
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

[CORNER LOT] Townhouse, Rawang Putra, Rawang Perdana, Rawang For Sale !!!

Exclusive listing

Property Details :

- Townhouse
- Corner Lot
- Freehold
- 3 Rooms 2 Baths
- Basic Unit

Asking Price: Rm 378K Nego !!!

- 3% Booking Fees
- 7% Balance When Signing S&P ( Can Be Arrange Pay By Kwsp Acc 2)
- Total 10% DownPayment
- 90% or mark up Loan and Lawyer can be arrange
- Government Loan Acceptable

Call Or Whatsapp Andy Yap Papar for Viewing Arrangement !!!

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
2,456 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 3:58 PM
Eye icon Paparan
3252

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Dhillon Medical Centre
463 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Rawang Spice House
495 ft
Makanan & Minuman Restoran
JP Dental Clinic
591 ft
Penjagaan kesihatan Doktor gigi
Taman permainan
728 ft
Rekreasi Taman permainan
Patel & Kim
801 ft
Penjagaan kesihatan Klinik
Nesan Curry House
827 ft
Makanan & Minuman Restoran
McDonald's
Jalan Pusat Bandar
837 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
McCafé
843 ft
Makanan & Minuman Kafe
Ali Maju
883 ft
Makanan & Minuman Kafe
Mohd Chan
886 ft
Makanan & Minuman Restoran
Secret Recipe
892 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Baker's Cottage
899 ft
Membeli-belah Kedai roti

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

275,000 MYR 229 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Melton C
1 bulan yang lepas 3749
313,000 MYR 261 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Jeff Chia
1 bulan yang lepas 3052
338,000 MYR 201 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,680 Sq. Ft.
Jeff Chia
1 bulan yang lepas 3054
300,000 MYR 192 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,560 Sq. Ft.
Joaan Toh
2 bulan yang lepas 3669
280,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Steven Lee
3 bulan yang lepas 10390
280,000 MYR 233 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,200 Sq. Ft.
Melton C
3 bulan yang lepas 10663

Lihat juga

Andy Yap Wai Soon
Senarai Hartanah 45