Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Jalan Mewah Ria 2/10, Taman Bukit Mewah, 81200 Johor Bahru, Johor Bahru, Johor, Malaysia

320,000 MYR
264 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
1,214
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
3
Bilik Air

Penerangan

Bank Value(RM) : 350k

Mewah View Luxurious Apartments

For Sale(RM) : Rm320k (slight nego)
Address : #Mx-xx-xx #,Jalan Mewah Ria 2/10, Taman Bukit Mewah, 81200 Johor Bahru, Johor
Type : Apartment
Unit Type : intermediate unit
Tenure : Freehold non bumi
Bedroom : 3
Bathroom : 3
Built up : 1214sqft
Renovation : Original Unit
Furnishing : Original Unit
Direction : TBC
Facing :TBC
G&G : Yes
Parking lot :1 carpark
Maintenance Fee(RM) : RM400k
House Year :TBC
Reason For Sale : invest
Neighbour:Chinese

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
3
Sofa icon Perabot
Tidak Dilengkapi
Maximize icon Saiz harta
1,214 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
1
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 3:50 PM
Eye icon Paparan
5496

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Warong D’Kakak Tua
240 ft
Makanan & Minuman Restoran
Al Mizan Satay House
371 ft
Makanan & Minuman Restoran
Tapah Corner
Jalan Stulang Baru
801 ft
Makanan & Minuman Restoran
Restoran
Jalan Kenangan
1,089 ft
Makanan & Minuman Restoran
Noraini Enterprise ( Misi )
Jalan Kenangan
1,161 ft
Makanan & Minuman Restoran
7-Eleven
1,516 ft
Membeli-belah Kedai serbaneka
Sekolah Kebangsaan Tanjung Puteri
1,788 ft
Pendidikan Sekolah
Sekolah Agama Dato' On Jaafar
1,998 ft
Pendidikan Sekolah
SKS City Mall Larkin (Larkin Junction)
2,014 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
bulat bulat corner - food court
2,139 ft
Makanan & Minuman Restoran
Taman
2,178 ft
Rekreasi Taman
Restoran
Jalan Gagah
2,300 ft
Makanan & Minuman Restoran

Kalkulator gadai janji

Harta yang serupa

385,000 MYR 420 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
916 Sq. Ft.
HEW WAI TENG AMBER
2 minggu yang lepas 1985
348,000 MYR 348 MYR / Sq. Ft.
3 Bilik Tidur
2 Bilik Air
1,001 Sq. Ft.
Lala Wong
2 minggu yang lepas 1969