Simpan Kongsi

Apartmen untuk Dijual

Sudah usang

Alam Prima, Seksyen 22, Shah Alam, Selangor, Malaysia

330,000 MYR
388 MYR / Sq. Ft.
Harga (Ringgit Malaysia)
850
Saiz harta (Sq. Ft.)
3
Bilik Tidur
2
Bilik Air

Penerangan

[WTS] Apartment Alam Prima, Seksyen 22, Shah Alam

πŸ’° Price: RM 330,000

πŸ“ Property Details
βœ… Freehold
βœ… Built-up: 850 sqft
βœ… Bedrooms: 3 | Bathrooms: 2
βœ… Parking: 2 lots
βœ… Strata Title: Ready
βœ… Level: 7
βœ… Maintenance Fee: Β±RM200/month

πŸ“ Amenities & Facilities
πŸ”Ή 24-hour security (Gated & Guarded)
πŸ”Ή Playground & Badminton Court
πŸ”Ή Swimming Pool & Surau
πŸ”Ή Community Hall
πŸ”Ή Nearby KTM Batu Tiga
πŸ”Ή Close to Petronas, Banks, Post Office, Police Station & Hotels
πŸ”Ή McDonald's, KFC, Pizza Hut, and more
πŸ”Ή Hypermarkets: Mydin, Giant, Lotus’s, AEON

🏑 Chester Properties Sdn Bhd
πŸ“‘ Agency Fee: 3.24%

Butiran

Bed icon Bilik Tidur
3
Bathtub icon Bilik Air
2
Maximize icon Saiz harta
850 Sq. Ft.
Home icon Jenis hak milik
Milik Bebas
Parking icon Tempat letak kereta
2
Calendar icon Ditampilkan pada
Sat, Mar 1, 2025 3:48 PM
Eye icon Paparan
2603

Lokasi harta

Kemudahan berhampiran

Dataran Shah Alam Grand Stand
374 ft
Rekreasi Taman
Tempat letak kereta
535 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Tempat letak kereta
597 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Anggerik Mall
722 ft
Membeli-belah Pusat membeli-belah
Tempat letak kereta
732 ft
Pengangkutan Tempat letak kereta
Secret Recipe
745 ft
Makanan & Minuman Makanan segera
Nachos-Nachos
804 ft
Makanan & Minuman Restoran
AVISENA Women's & Children's Specialist Hospital
Jalan Perdagangan 14/4